Moderný sivý interiér

V prvom polroku 2022 sme boli oslovení na návrh a následnú realizáciu moderného, ľahko udržiavateľného interiéru v sivej farbe. Náročnosť klienta, ako aj rozsah dodávky naznačoval, že v tomto roku to bude jedna z našich top zákaziek. Do domu v radovej zástavbe sme v priebehu druhého polroka dodali kompletné zariadenie.

Dominantou veľkorysej dennej časti domu je kuchynská linka v plnej výške s ostrovčekom, televízna skrinka s lamelovou stenou a obklad za sedacou súpravou, ktorý kombinuje materiály nábytku a už existujúcej parketovej podlahy. V celom interiéri je použitá doska PerfectSense Premium MDF U961 v grafitovo sivej farbe. Kontrastnou drevenou farbou je doska PerfectSense Feelwood H3311 – Dub Cuneo bielený. Modernosť a minimalizmus podčiarkuje kompaktná pracovná doska Forner Slim 12.

Ústredným prvkom hlavnej kúpelne je okrem vane zavesená kúpeľňová skrinka s integrovaným LED osvetlením v spodnej časti. Aj tu tvoria svetlý kontrastný prvok voči tmavému obkladu stien a pracovnej dosky drevené lamely v prevedení Dub Cuneo.

Pracovňa so severozápadným výhľadom integruje skrinky, police a dve miesta na sedenie do jedného kompaktného celku. Lamelový motív je použitý aj v pracovni a šikovne sme doň ukryli LED osvetlenie. Zaujímavým prvkom tejto miestnosti je aj jej rozdelenie na dve časti. Za „skrytými“ dverami sa nachádza šatník.

Do spálne sme zhotovili veľkú šatníkovú skriňu, obloženie stien s kontrastnými lamelami a minimalistickými zavesenými nočnými stolíkmi.

Z „menších“ častí zákazky spomenieme skriňu vo vstupnej časti, malú skrinku a lamelové obloženie v druhej kúpeľni. V garáži sa nachádza biela linka s integrovanou práčkou a sušičkou.

Použité materiály: PerfectSense Premium MDF U961, Perfect Sense Feelwood H3311 Dub Cuneo bielený, kompaktná pracovná doska Forner slim 12

Použité kovania: Blum

Realizácia: 2. polrok 2022

Foto: Milan Hutera