Denná zóna bytu a detská izba Bratislava

Na jeseň roku 2021 naše rodinné stolárstvo zrealizovalo pre klientku a jej malého syna dennú zónu a detskú izbu v staršom byte v Bratislave. Denná zóna bytu pozostáva z obývacej zostavy, jedálenského sedenia a zo vstupnej zostavy. Vizuál miestností navrhol architektonický ateliér KUBAarch, s ktorým sme spolupracovali na viacerých projektoch.

V dennej zóne bytu sme realizovali výrobu a montáž vchodového šatníka so sedením, TV skrinky navrhnutej po celej dĺžke steny a lamelovej steny s variabilnou šírkou lamiel. Použitými materiálmi na nábytku v dennej zóne boli EGGER Dub Hamilton H3303 a EGGER Perfect Sense V1100 PM. V skrinkách sme použili osvedčené kovania Blum BlueMotion Tip ON, výklopy Blum Aventoos HKS a na TV skrinke bol použitý lankový sklop.

V detskej izbe boli použité materiály EGGER Dub Hamilton H3303, EGGER Perfect Sense W1100 PM a Perfect Sense U961PG. Čalúnenie priestorov za posteľou vzniklo priamo u nás. Pekným detailom medzi dvoma skriňami sú police na hračky s rôznym farebným prevedením.

Použité materiály: EGGER Dub Hamilton H3303, EGGER Perfect Sense W1100 PM, Perfect Sense U961PG

Použité kovania: Blum BlueMotion Tip ON, výklopy Blum Aventos HKS, lankový sklop na TV skrinke

Dátum realizácie: september – december 2021

Foto: Milan Hutera